GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ljuslykta 14023169
nr 1402 3169
Ljuslykta
Lusthuset Nyckelviken. Signerad, daterad -09, "Ex. Nr592". Höjd: 19 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:53:19
350 kr
400 kr
450 kr